KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyertsteckningar 13546176
nr 1354 6176
Blyertsteckningar
6 st, 1800-tal, Ramade. Motivet: 20x30 & 29x30 ca
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:48:38
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr